Zamknij Pliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Oznacza to, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmienić w opcjach przeglądarki internetowej. Dowiedz się wiecej. Więcej »

Poznań: drugie spotkanie koordynatorów za nami

Data dodania: 23 października 2014

22 października 2014 r. odbyło się już drugie poznańskie spotkanie koordynatorów Programu FaniMani. Ponownie miało ono miejsce w Szkole Podstawowej nr 70. I tym razem gościliśmy przedstawicieli grona pedagogicznego, rodziców uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, a nawet przedszkoli!

 

Poza poruszeniem podstawowych kwestii związanych z Programem FaniMani, tym razem rozmawialiśmy też o wrażeniach i doświadczeniach zebranych podczas pierwszej, przeprowadzonej przez gimnazjum nr 54 Akcji Kino, która zakończyła się dużym sukcesem.

Uczestnicy rozmawiali także o swoich pomysłach na przeprowadzenie akcji, sposobach motywowania do działania uczniów, rodziców oraz nauczycieli, jak również o potrzebach i celach szkół. Duże zainteresowanie wzbudziły proponowane przez nas akcje, przede wszystkim Akcja Kino i Karta Szkoły. Pojawili się też pierwsi użytkownicy portalu służącego do planowania celów i wydatków potrzebnych do ich realizacji.

Cieszymy się, że po raz kolejny spotkaliśmy się z tak liczną grupą koordynatorów. To dla nas dowód na to, że inicjatywa FaniMani zdobywa coraz większą popularność, także wśród nowych instytucji. Z niecierpliwością zatem czekamy na spotkanie ze szkolnymi koordynatorami we Wrocławiu.

 

 

IMG_1701

 

IMG_1696

 

IMG_1697

 

IMG_1700

 

O nas

Założyciele i pracownicy FaniMani to osoby, które łączy wspólna wizja. Wierzymy, że dawanie dzieciom możliwości określenia własnych celów i dążenia do ich realizacji zwiększa ich poczucie sprawczości i pewności siebie. czytaj więcej