Zamknij Pliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Oznacza to, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmienić w opcjach przeglądarki internetowej. Dowiedz się wiecej. Więcej »

Po spotkaniu we Wrocławiu

Data dodania: 3 listopada 2014

29 października we wrocławskim Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 13 spotkali się obecni i potencjalni koordynatorzy FaniMani z Wrocławia.

Podobnie jak na innych tego typu spotkaniach informacyjnych, zainteresowani mogli się zapoznać z ideą FaniMani oraz przykładami poszczególnych działań. Nie brakowało czasu na pytania uczestników, których interesowały zwłaszcza zrealizowane już we współpracy z FaniMani akcje.

Kolejne spotkanie we Wrocławiu zaplanowane jest na 17 listopada w Szkole Podstawowej nr 23 o godz. 18:00 przy ul. Przystankowej 32.

Osoby zainteresowane mogą się bezpłatnie zarejestrować na spotkanie na naszej stronie internetowej: REJESTRACJA WROCŁAW.

Zapraszamy.

IMG_2197

 

IMG_2200

IMG_2202

IMG_2203

O nas

Założyciele i pracownicy FaniMani to osoby, które łączy wspólna wizja. Wierzymy, że dawanie dzieciom możliwości określenia własnych celów i dążenia do ich realizacji zwiększa ich poczucie sprawczości i pewności siebie. czytaj więcej