Zamknij Pliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Oznacza to, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmienić w opcjach przeglądarki internetowej. Dowiedz się wiecej. Więcej »

Karty FaniMani pomogły harcerzom

Data dodania: 27 stycznia 2015

Karty rabatowe FaniMani harcerze zabrali do swoich domów i opowiedzieli o nich rodzicom oraz ich znajomym. Korzyści jakie płyną z posiadania karty od razu przykuły uwagę potencjalnych użytkowników, a ponadto to, że zakup karty solidnie wspiera działania naszej drużyny. Informacja rozchodziła się falowo, interesowały się nią kolejne osoby, a następne karty trafiały do nowych, szczęśliwych właścicieli. Ponadto można było nabyć je podczas organizowanych przez nas eventów.

Akcja była bardzo udana i pomogła nam zdobyć fundusze na realizację naszego celu. Nasze poznanie z FaniMani owocuje w postaci włączenia się w kolejne projekty fundacji.

Zachęcamy również inne organizacje do kształtowania w dzieciach świadomej edukacji finansowej, a przy tym realizacji marzeń razem z FaniMani.

Wszystkich, którzy wspierają te idee, zapraszamy do wspierania nas – to naprawdę proste!

Michał Motyl
1 Drużyna Harcerzy Las im. Jana Rodowicza „Anody” w Murowanej Goślinie

obóz 2014- Wygon 125

obóz 2014- Wygon 462

O nas

Założyciele i pracownicy FaniMani to osoby, które łączy wspólna wizja. Wierzymy, że dawanie dzieciom możliwości określenia własnych celów i dążenia do ich realizacji zwiększa ich poczucie sprawczości i pewności siebie. czytaj więcej